Specjalne
Specjalne

Sufitowy nawiewnik laminarny

Sufitowy nawiewnik laminarny
Sufitowy nawiewnik laminarny Sufitowy nawiewnik laminarny Sufitowy nawiewnik laminarny Sufitowy nawiewnik laminarny Sufitowy nawiewnik laminarny
Model: Sufitowy nawiewnik laminarny
Dostępność: W magazynie
Cena: 17 220,00 zł
Cena netto: 14 000,00 zł

Orientacyjne koszty wysyłki: 460 zł
Ilość:  
   - LUB -   

Sufitowy nawiewnik laminarny

                 Sufitowy nawiewnik laminarny jest niezwykle zaawansowanym techniczne urządzeniem. Jego główną rolą jest klimatyzowanie sal operacyjnych oraz pomieszczeń, które posiadają rygorystyczne wymagania higieniczne. Dzięki pracy nawiewnika uzyskujemy równomierny pod względem prędkości strumień nawiewanego powietrza w obszarze stołu operacyjnego. Bardzo ważną zaletą nawiewnika jest jego trwałość i skuteczność, które to cechy zapewniają wieloletnie korzystanie z tego urządzenia. To dzięki nawiewnikowi laminarnemu możliwym jest zapobieganie zakażeniom oraz utrzymanie środowiska mikrobiologicznego panującego w sali operacyjnej na wymaganym poziomie.
                 Proponowany nawiewnik posiada wydajność 2160 – 4800 m3/h. Wymiary to 1950cm x 1950cm. Nawiewnik posiada filtr grubości 80mm oraz króćce dolotowe 150x1890. Nawiewnik ten pełni funkcję wentylacji oraz filtracji.  Prędkość nawiewu w obszarze miejsca operowania pacjentów wynosi od 0.15 : 0.30 m/s. Obudowa nawiewnika wykonana jest z blachy nierdzewnej, składnik nawiewny z blachy perforowanej.
                 
Cena transportu jest ceną przykładową. Każdorazowo cena będzie ustalana indywidualnie ze względu na rozmiary nawiewnika.
 

UWAGA GRATIS!

Podana cena zawiera komplet filtrów 610x610x80 w ilości 8 szt.

 


 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Powered by wkco.pl | 2014r