Specjalne
Specjalne

Falownik LENZE 1,5 kW zasilanie 1x230V

Falownik LENZE 1,5 kW zasilanie 1x230V
Model: i510
Dostępność: W magazynie
Cena: 725,70 zł
Cena netto: 590,00 zł

Orientacyjne koszty wysyłki: Wysyłka GRATIS !
Ilość:  
   - LUB -   

Przemienniki częstotliwości firmy LENZE serii i510 wyróżniają się smukłą budową, możliwością skalowania i dostosowywania do zmieniających się potrzeb aplikacji oraz przyjaznym sposobem programowania i obsługi.

Falowniki o mocy do 2,2kW dosępne sa jako jedno fazowe, wyposażone standardowo w filtr sieciowy i mają jedynie 13 centymetrów głębokości oraz 6 centymetrów szerokości, co w połączeniu z możliowścią montażu jeden przy drugim (tzw. montaż książkowy) sprawia, że zajmuja one mniej miejsca w szafie elektrycznej.

Co istotne - przemienniki serii i500 zostały zaprojektowane tak, aby już obecnie spełniać przyszłościowe wymagania dotyczące klasy sprawności sprawności (IE) normy EN 50598-2.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji obudowy falowniki LENZE i510 mogą zostać wyposażone w zależności od potrzeb aplikacjia w klawiaturę sterującą, moduł USB zapewniający możliwość połączenia z komputerem PC lub moduł WLAN, dzięki któremu proces programowania, sterowania oraz monitorowania pracy falownika może być realizowany przy użyciu telefonu lub tabletu z zainstalowaną aplikacją "Lenze Smart Keypad".

DTR falowników jak również instrukcja szybkiego uruchomienia dostępna po dokonaniu zakupu. 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:



Powered by wkco.pl | 2014r